| Csomagolása 30%-ban újrahasznosított műanyag | Igen |
| EU-ökocímke | Igen |
| Könnyen szállítható | Igen |
| Élelmiszer-biztonsági címke | Igen |
| Alcsoport | kéztörlő |
| Kategória | töltőanyag |
| Típus | tekercses |
| Réteg | 2 réteg |
| Tekercsátmérő | 16.2 cm |
| Tekercshossz | 121.5 m |
| Lapok száma | 450 db |
| Kéztörlő lapméret | 18×27 cm |
A 2 rétegű Tork általános papír a legegyszerűbb törlési feladatokhoz, kéztörléshez ideális, valamint akkor, amikor fontos a költséghatékonyság. A törlőpapír a Tork belsőmagos adagolóba illesztve használható, amely nagy kapacitású és sokoldalú megoldás minden olyan professzionális környezetben, ahol előírás a tiszta, száraz kéz és felület.
– ideális a kézfej, illetve enyhén szennyezett felületek törléséhez
– különösen üvegfelületek tisztításához kitűnő, mivel nem hagy szöszt vagy csíknyomot a felszínen
– az egykezes használat révén egyszerűen használható
– rendszer: M2 – Belsőmag-adagolású rendszer nagy
– minőség: Universal
– tekercs hossza: 121,5 m
– tekercs szélessége: 18 cm
– tekercs átmérője: 16,2 cm
– lapok száma: 450
– 2 rétegű
– szín: fehér
– kiszerelés: 6 tekecs/karton
– gyártói cikkszám: 121208
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Essity Hungary Kft.
Budapest, 1021 Budakeszi út 51.
torkcontact@essity.com
tork.hu











































































































