| Kifogyásjelző | Igen |
| Csomagolása 30%-ban újrahasznosított műanyag | Igen |
| Könnyen szállítható | Igen |
| Élelmiszer-biztonsági címke | Igen |
| Alcsoport | kéztörlő |
| Kategória | töltőanyag |
| Típus | tekercses |
| Réteg | 2 réteg |
| Tekercsátmérő | 19 cm |
| Tekercshossz | 160 m |
| Lapok száma | 457 db |
| Kéztörlő lapméret | 24×35 cm |
Az egyrétegű, többcélú Tork törlőpapír enyhébb szennyeződések feltörléséhez és kéztörléshez ideális. A törlőpapír a Tork Mini belső magos adagolóba illesztve használható, amely nagy kapacitású és sokoldalú megoldás minden olyan professzionális környezetben, ahol előírás a tiszta, száraz kéz és felület. Egy újonnan bevezetett hasznos jellemző, hogy a tekercs végén 4 méteren át kék csíkok jelzik a tekercs cseréjének szükségességét. Ennek előnye, hogy soha nem fogy ki a papír, nincs kellemetlenség és bosszúság és előre tervezhető az utántöltés.
– ideális a kézfej, illetve enyhén szennyezett felületek törléséhez
– puha és erős, mégis jó nedvszívó képességű papírból készült, ezért hatékonyan, kevesebb hulladék képződése mellett látja el feladatát
– az egykezes használat révén egyszerűen használható
– rendszer: M2 – Belsőmag-adagolású rendszer nagy
– minőség: Advanced
– tekercs hossza: 160 m
– tekercsszélessége: 24,5 cm
– tekercs átmérője: 19 cm
– 2 rétegű
– prégelt
– szín: fehér
– kiszerelés: 6 tekecs/karton
– gyártói cikkszám: 101250
Itt megtekinthető és letölthető a termékadatlap.
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Essity Hungary Kft.
Budapest, 1021 Budakeszi út 51.
torkcontact@essity.com
tork.hu








































































































