| Kifogyásjelző | Igen |
| Csomagolása 30%-ban újrahasznosított műanyag | Igen |
| Könnyen szállítható | Igen |
| Élelmiszer-biztonsági címke | Igen |
| Alcsoport | kéztörlő |
| Kategória | töltőanyag |
| Típus | tekercses |
| Réteg | 1 réteg |
| Tekercsátmérő | 14 cm |
| Tekercshossz | 115 m |
| Kéztörlő lapméret | 23×22,6 cm |
A Tork általános papír a legegyszerűbb törlési feladatokhoz és kéztörléshez ideális, valamint olyankor, amikor fontos a költséghatékonyság. A törlőpapír a Tork Mini belsőmagos adagolóba illesztve használható, amely kompakt és sokoldalú megoldás minden olyan professzionális környezetben, ahol előírás a tiszta, száraz kéz és felület.
– az egykezes használat révén egyszerűen használható
– rendszer: M1 – Hagyományos belsőmag-adagolású rendszer kicsi
– minőség: Universal
– tekercs hossza: 115 m
– tekercs szélessége: 20,5 cm
– tekercs átmérője: 14 cm
– 1 rétegű
– szín: sárga
– gyártói cikkszám: 120144
Itt megtekinthető és letölthető a termékadatlap.
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Essity Hungary Kft.
Budapest, 1021 Budakeszi út 51.
torkcontact@essity.com
tork.hu









































































































