| Könnyen szállítható | Igen |
| Élelmiszer-biztonsági címke | Igen |
| Alcsoport | kéztörlő |
| Kategória | töltőanyag |
| Típus | tekercses |
| Réteg | 2 réteg |
| Tekercsátmérő | 26 cm |
| Tekercshossz | 170 m |
| Lapok száma | 500 db |
| Kéztörlő lapméret | 34×23,5 cm |
Vegyes felhasználású törlőpapír, amely elsősorban folyadékok felitatására és kéztörlésre való. Erős textúrája és nagyfokú nedvszívása révén egyaránt alkalmas olajok, zsiradékok, kenőanyagok és szennyeződések eltávolítására.
Nagyfokú strapabírás – nedves állapotban is erős marad; újrafelhasználható. A tisztítókendő a Tork hordozható vagy falra szerelhető adagolóival használható, amelyek biztonságos, hatékony és megbízható eszközök.
– Ideális a kézfej, illetve enyhén szennyezett felületek törléséhez
– többféle célra
– rendszer: W2 – Combi roll törlőrendszer, W1 – Falra szerelhető / álló / standard törlőrendszer
– minőség: Premium
– tekercs hosszúsága: 170 m
– tekercs szélessége: 23,5 cm
– tekercs átmérője: 26,2 cm
– 500 lap/tekercs
– lap hossza: 34 cm
– belső mag átmérője: 7,1 cm
– 2 rétegű
– szín: fehér
– prégelt
– 2 tekercs/csomag
– gyártói cikkszám: 130062
Itt megtekinthető és letölthető a termékadatlap.
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Essity Hungary Kft.
Budapest, 1021 Budakeszi út 51.
torkcontact@essity.com
tork.hu








































































































