| Kifogyásjelző | Igen |
| Csomagolása 30%-ban újrahasznosított műanyag | Igen |
| Könnyen szállítható | Igen |
| Élelmiszer-biztonsági címke | Igen |
| Alcsoport | kéztörlő |
| Kategória | töltőanyag |
| Típus | tekercses |
| Réteg | 2 réteg |
| Tekercsátmérő | 14 cm |
| Tekercshossz | 75 m |
| Lapok száma | 214 db |
| Kéztörlő lapméret | 21,4×35 cm |
A kétrétegű Tork törlőpapír plusz folyadékok felitatására és kéztörléshez ideális. A törlőpapír a Tork Mini belsőmagos adagolóba illesztve használható, amely kompakt és sokoldalú megoldás minden olyan professzionális környezetben, ahol előírás a tiszta, száraz kéz és felület. Elsősorban éttermek, konyhák, kávézók számára ajánljuk.
– a kifogyásjelző segítségével megtervezhető a tekercscserék időpontja, valamint megelőzhetők a fennakadások és a felhasználói panaszok
– a korlátlan adagolási lehetőség révén a felhasználó annyit vesz ki belőle, amennyi az adott feladathoz szükséges
– puha és erős, mégis jó nedvszívó képességű papírból készült, ezért hatékonyan, kevesebb hulladék képződése mellett látja el feladatát
– az egykezes használat révén egyszerűen használható
– perforált
– kb. 190 kéztörlésre alkalmas
– rendszer: M1 – Hagyományos belsőmag-adagolású rendszer kicsi
– minőség: Advanced
– tekercs hossza: 74,9 m
– tekercs szélessége: 21,5 cm
– tekercs átmérője: 14 cm
– 2 rétegű
– prégelt
– szín: fehér
– gyártói cikkszám: 101221
Itt megtekinthető és letölthető a termékadatlap.
Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Essity Hungary Kft.
Budapest, 1021 Budakeszi út 51.
torkcontact@essity.com
tork.hu









































































































