| Alcsoport | LED |
| Foglalat típusa | E27 |
| Forma | gömb |
| Fényáram erőssége / lumen | 1055 lm |
| Energia felhasználás | 9.5 W |
| Referencia teljesítmény | 75 W |
| Színhőmérséklet | 6400 K |
| Színhőmérséklet típusa | hideg |
| Élettartam | 15000 óra |
| Szabályozhatóság | Nem |
Az Avide LED-fényforrások a hagyományos izzókat helyettesítő magas hatékonyságú LED-ek. Tökéletesek háztartásokban található világítástechnikai megoldások lecserélésére.
-technológia: hagyományos LED
-foglalat: E27
-forma: gömb
-forma jelölés: A60
-clip típusa: SMD2835
-fényforrás teljesítménye: 9,5W
-hagyományos izzó megfelelősség: 75W
-névleges élettartam: 15000 óra
-IP védettség: IP20
-működési hőmérséklet: -20 – +40°C
-világítási szög: 180°
-színvisszaadási index: 80
-színhőmérséklet: 6400K
-színhőmérséklet: CW
-feszültség tartomány: 220-240V
-szabályozható: Nem
-fényáram: 1055 lm
-átmérő: 60 mm
-magasság: 109 mm














































